رونمایی از ۱۶ کتاب نگارش شده توسط دانش‌آموزان

مهدی رشیدی‌جهان در ارتباط با چهارمین جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا اظهارداشت: بیش از ۵۰۰۰ دانش آموز، مدیر، معلم پژوهشی مدارس از ۳۱ استان در این برنامه مشارکت داشتند.

جشنواره ملی دانش‌آموزی ابن‌سینا

وی با اشاره به محورهای ۷ گانه جشنواره گفت: نتایج و اعلام برگزیدگان جشنواره پس از جمع بندی و ارزیابی توسط داوران در ده روز آینده از طریق سایت رسمی جشنواره صورت می‌گیرد.

دبیر علمی چهارمین جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا با اشاره به اعزام برگزیدگان محورهای مختلف به جشنواره‌ها و مسابقات بین المللی بیان داشت:

در حاشیه این جشنواره، نشست خبری ویژه‌ای با حضور شخصیت‌های برجسته علمی، دولتی و همچنین رسانه‌ها و خبرگزاری‌های مختلف برگزار شد.

وی ادامه داد: برگزیدگان در بعضی از محورها به مرحله دوم راه پیدا کردند و مرحله دوم مسابقات نیز برگزار می‌شود.

رشیدی جهان خاطر نشان کرد: مراسم افتتاحیه این جشنواره در روز پنج شنبه دوازدهم اردیبهشت با حضور سلجوقی دبیر کارگروه فضای مجازی کودک و نوجوان وزارت ICT، فرحناز مینایی پور مدیرکل امور زنان و خانواده وزارت آموزش و پرورش، رضا گلشن مهرجردی معاون رئیس کمیته علمی جشنواره، اسدی مشاور فضای مجازی کودک و نوجوان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.

رشیدی گفت: همچنین رونمایی از پوستر پنجمین دوره (سال آینده جشنواره)، رونمایی از تفاهم‌نامه جشنواره با شناسا (حامی کسب‌وکارهای دانش‌آموزی) و رونمایی از ۱۶ کتاب نگارش شده توسط دانش آموزان با حمایت جشنواره ملی ابن‌سینا از دیگر برنامه‌های ویژه جشنواره ملی دانش‌آموزی ابن‌سینا بود.

وی عنوان کرد: پنجمین دوره این جشنواره نیز در ۲۸ و ۲۹ فروردین سال ۹۹ به صورت خودگردان توسط دانش‌آموزان برگزار می‌شود که پوستر آن در دوره امسال رونمایی شد.

سایت رسمی جشنواره ابن‌سینا: https://ebnesinafestival.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *